Резултати 2019

Наградени с грамоти:

  1. Рафаел Бижев, Ловеч, учител – г-жа Цонка Накова, 92 т.
  2. Венелина Коджаманова, Пловдив, учител – г-н Владимир Банков, 87 т.
  3. Йоан Пандушев, Перник, 85 т.

Отличени със сертификати:

1. Веселина Узунова Самоков Силвана Оцетова 52.5
2. Езги Ахмед Златоград Ирина Бодурова 65
3. Иван Иванов Омуртаг Хайри Ахмед 52.5
4. Станчо Станчев Стара Загора Екатерина Бояджиева 75
5. Еда Йозгур Чорбаджийско Орхан Ахмед 65
6. Али Конгю Белица Вангелия Разсолкова 65
7. Диана Дончева Благоевград Милена Методиева 67.5
8. Магдалена Стоянова Търговище Светлана Чанкова 62.5
9. Александър Гайдарски Ловеч Миленка Дочева 70
10. Ивана Аръчкова Смолян Диана Чиева 70
11. Стойчо Русинов София Красимира Атанасова-Иванова 80
12. Деница Денева Попово Радка Чанкова 60
13. Божидар Атанасов София 88 Вера Бебова 60

Рафаел Бижев получава грамота за 1-во място от Петя Петкова, първенец 2017 и 2018 г. в конкурса Българският път.

Валентина Коджаманова, класирана на 2-ро място, и нейният учител Владимир Банков получават грамоти, връчени от Петя Петкова.

 

 

 

Advertisements

Награждаване 2019

Наградите за първенците и сертификати за участниците в конкурса Българският път 2019 ще бъдат връчени:

Дата: 3 март 2019 ч.

Ден: неделя

Час: 11.00-12.00 ч.

Място: Нова конферентна зала, СУ “Св. Климент Охридски”

Ректорат, Северно крило, ет. 2

Related image

 

 

Награди 2018

1 място – Петя Стоянова Петкова – 95 точки, 11, ЗПГ “Климент Тимирязев“, гр. Сандански, учител – г-жа Павлина Караджова.

2 място – Йоана Тодорова Николова – 93 т., 11, ПЕГ “Екзарх Йосиф I”, гр. Ловеч, учител – г-жа Цонка Накова.

3 място – трима участници с по 90 точки.

  • Георги Живков Желев – 90 т., НГХИ, Варна, учител – г-жа Росица Тодорова.
  • Давид Димитров Костадинов – 90 т., 11, НУПИ „Проф. Венко Колев”, гр. Троян, учител – г-жа Лина Борджиева-Симеонова.
  • Кристина Ясенова – 90 т., СУ “Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Неделино.

Участници по азбучен ред.

  • Ангелина Владиславова Костова – 78 т., ФЕГ, София, учител – г-жа Теодора Тодорова.
  • Божидара Маринова – 70 т., 10 клас, ФСГ „Атанас Буров“, Хасково, учител – г-н Борис Пецов,
  • Величка Николова Люртова – 50 т., 12 клас, СУ ”Христо Проданов”, Карлово.
  • Геновева Димитрова Гочева – 70 т., 9 клас, СУ “Св. Климент Охридски”, гр. Добрич, учител – г-н Димитър Димитров.
  • Деница Денева – 75 т., 11 клас, ПГТЛП, Търговище, учител – г-жа Радка Чанкова.
  • Десислава Николаева Велева – 80 т.,73 СУ “Владислав Граматик”, гр. София, учител – г-н Здравко Бешенджиев.
  • Диана Дончева – 75 т., 10, ПГИ „Иван Илиев“, Благоевград, учител – г-жа Милена Методиева.
  • Иван Тихомиров Тенев – 88 т., ПХГ “Дамян Дамянов”,гр. Сливен, учител – г-жа Стефка Генчева.
  • Ивелина Крумова Крумова – 80 т., СУ “Никола Вечлев”, гр. Самоков, Силвана Оцетова.
  • Калина Янкова – 88 т., СМГ, София,.
  • Лилия Иванова Лилова – 85 т, 11, СОУ “Д-р Петър Берон”,гр. Червен бряг, учител – г-жа Светлана Лакова.
  • Магдалена Иванова Стоянова – 80 т., I СУ “Свети Седмочисленици”, гр. Търговище, учител – г-жа Светлана Чанкова.
  • Мануил Константин Касабов – 88 т., 12, СУЕЕ “Свети Константин-Кирил Философ”, гр. Русе, учител – г-жа Емилия Бобева, Сергей Димитров.
  • Марина Димитрова – 80 т., МГ “Гео Милев”, гр. Плевен, Ева Мариела Цветанова.
  • Мелина Юмерова Башова – 70 т., 12, СУ ,,Св. Климент Охридски”, с. Слащен, 70 т.
  • Милена Петрова Петрова – 70 т., 11, ПГ “Ген. Владимир Заимов”, гр. Сопот, 70 т.
  • Надя Стойчева Хубчева – 82 т., 9, ПГ “Ген. Владимир Заимов”,гр. Смолян, учител – г-жа Захаринка Куцева.
  • Николина Божанова – 75 т., 12, СУ “Христо Ботев”, гр. Карнобат, Владимир Терзииванов.
  • Паскал Петров Стойчев – 80 т., 11 клас, Национална гимназия за сценични и екранни изкуства, гр. Пловдив, учител – г-н Владимир Банков.
  • Петър Кирчев – 70 т., НГПИ “Тревненска школа”, гр. Трявна, учител – д-р Венелин Бараков.
  • Силвия Руменова Ангелова – 78 т., ТГ “Васил Априлов, гр. Червен бряг , учител – г-жа Мария Цекова Тодорова.
  • Стойчо Робертов Русинов – 86 т., 10, НПМГ, София, учител – г-жа Красимира Иванова.
  • Тереза Ивайлова Михайлова – 73 т., 9, СУ “Христо Ботев”, гр. Белоградчик, учител – г-жа Соня Петрова.
  • Христо Владимиров Момчев – 75 т., 11, ЕГ “Христо Ботев”, гр. Кърджали, учител – г-жа Марина Димова.